Dynamiczny rozwój rynku reklamowegow Polsce przyczynił się do powstania w styczniu 1991 roku firmy poligraficznej OMNIDRUK.

Od samego początku działalność OMNIDRUKu nastawiona była na świadczenie wysokiej jakości usług poligraficznych wykonywanych techniką sitodruku. Jakość produkcji wychodzących spod szyldu OMNIDRUK została zauważona przez firmę 3M. Fakt ten zaowocował otrzymaniem przez OMNIDRUK pierwszej w Polsce autoryzacji na produkcję grafiki reklamowej przy użyciu folii i farb 3M.

Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji grafik, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz fakt udzielania gwarancji na świadczone usługi, spowodował zainteresowanie się ofertą OMNIDRUKu przedstawicieli wiodących firm i agencji reklamowych z całego kraju.

Nowoczesne technologie druku stosowane przez OMNIDRUK dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. Pozwala to na tworzenie reklamy wizualnej o niepowtarzalnym charakterze.

OMNIDRUK jest firmą dającą swoim klientom pewność, że produkt, który otrzymują spełnia najwyższe wymagania zarówno techniczne jak i jakościowe.

Zapraszam Państwa do współpracy.
mgr inż. Andrzej Kozłowski

Powrót do menu